menu ☰ menu search

Getijden | Eb en vloed..

Getijden

Door de eb en vloed zijn de stranden van Zoutelande nooit even breed. Als je in Zoutelande bent, maak je natuurlijk een lekkere strandwandeling. Het is dan handig om te weten wanneer het hoog of laag water is.

U treft de astronomische waterstands-voorspellingen aan van Westkapelle voor 2 opeenvolgende kalendermaanden. Deze voorspellingen gelden voor gemiddelde meteorologische omstandigheden en waterafvoer en zijn berekend door het Nederlandse Ministerie van Verkeer en Waterstaat. De aangegeven centimeters zijn de waterstanden t.o.v. NAP.

February 2016

Tuesday 9 February
20:38 uur
-168 cm
Wednesday 10 February
2:36 uur
223 cm
 
9:08 uur
-199 cm
 
14:56 uur
241 cm
 
21:26 uur
-169 cm
Thursday 11 February
3:18 uur
227 cm
 
9:55 uur
-204 cm
 
15:38 uur
240 cm
 
22:05 uur
-168 cm
Friday 12 February
4:00 uur
224 cm
 
10:38 uur
-205 cm
 
16:25 uur
232 cm
 
22:55 uur
-165 cm
Saturday 13 February
4:46 uur
216 cm
 
11:21 uur
-201 cm
 
17:12 uur
216 cm
 
23:40 uur
-160 cm
Sunday 14 February
5:37 uur
203 cm
 
12:09 uur
-192 cm
 
18:07 uur
195 cm
Monday 15 February
0:25 uur
-152 cm
 
6:35 uur
185 cm
 
12:59 uur
-178 cm
 
19:16 uur
172 cm
Tuesday 16 February
1:26 uur
-141 cm
 
7:40 uur
166 cm
 
14:06 uur
-159 cm
 
20:20 uur
151 cm
Wednesday 17 February
2:36 uur
-129 cm
 
8:49 uur
150 cm
 
15:04 uur
-141 cm
 
21:36 uur
136 cm
Thursday 18 February
4:00 uur
-125 cm
 
10:05 uur
146 cm
 
16:50 uur
-137 cm
 
22:55 uur
142 cm
Friday 19 February
5:26 uur
-137 cm
 
11:26 uur
160 cm
 
18:00 uur
-145 cm
 
23:59 uur
161 cm
Saturday 20 February
6:26 uur
-155 cm
 
12:18 uur
182 cm
 
18:45 uur
-152 cm
Sunday 21 February
0:56 uur
179 cm
 
7:15 uur
-169 cm
 
13:08 uur
199 cm
 
19:25 uur
-155 cm
Monday 22 February
1:30 uur
192 cm
 
7:55 uur
-177 cm
 
13:48 uur
209 cm
 
20:01 uur
-156 cm
Tuesday 23 February
2:08 uur
199 cm
 
8:29 uur
-182 cm
 
14:26 uur
213 cm
 
20:40 uur
-157 cm
Wednesday 24 February
2:45 uur
204 cm
 
9:05 uur
-184 cm
 
14:58 uur
215 cm
 
21:12 uur
-159 cm
Thursday 25 February
3:16 uur
207 cm
 
9:39 uur
-184 cm
 
15:32 uur
213 cm
 
21:48 uur
-159 cm
Friday 26 February
3:47 uur
207 cm
 
10:16 uur
-179 cm
 
16:06 uur
205 cm
 
22:22 uur
-156 cm
Saturday 27 February
4:21 uur
200 cm
 
10:45 uur
-172 cm
 
16:38 uur
193 cm
 
22:56 uur
-151 cm
Sunday 28 February
4:56 uur
189 cm
 
11:09 uur
-164 cm
 
17:11 uur
180 cm
 
23:20 uur
-148 cm
Monday 29 February
5:25 uur
177 cm
 
11:40 uur
-157 cm
 
17:45 uur
166 cm
 
23:55 uur
-144 cm

March 2016

Tuesday 1 March
6:06 uur
161 cm
 
12:26 uur
-147 cm
 
18:36 uur
148 cm
Wednesday 2 March
0:35 uur
-135 cm
 
6:56 uur
140 cm
 
13:10 uur
-132 cm
 
19:35 uur
128 cm
Thursday 3 March
1:45 uur
-120 cm
 
8:21 uur
122 cm
 
14:35 uur
-116 cm
 
20:56 uur
115 cm
Friday 4 March
3:40 uur
-118 cm
 
9:35 uur
119 cm
 
16:15 uur
-119 cm
 
22:16 uur
119 cm
Saturday 5 March
4:56 uur
-129 cm
 
10:55 uur
138 cm
 
17:20 uur
-130 cm
 
23:25 uur
142 cm
Sunday 6 March
5:45 uur
-146 cm
 
11:49 uur
168 cm
 
18:16 uur
-143 cm
Monday 7 March
0:15 uur
169 cm
 
6:35 uur
-165 cm
 
12:32 uur
197 cm
 
18:55 uur
-156 cm
Tuesday 8 March
0:55 uur
195 cm
 
7:20 uur
-182 cm
 
13:16 uur
221 cm
 
19:38 uur
-167 cm
Wednesday 9 March
1:35 uur
214 cm
 
8:05 uur
-197 cm
 
13:55 uur
240 cm
 
20:20 uur
-175 cm
Thursday 10 March
2:16 uur
230 cm
 
8:45 uur
-207 cm
 
14:35 uur
249 cm
 
21:06 uur
-179 cm
Friday 11 March
2:55 uur
238 cm
 
9:32 uur
-212 cm
 
15:18 uur
248 cm
 
21:48 uur
-180 cm
Saturday 12 March
3:39 uur
237 cm
 
10:15 uur
-211 cm
 
16:03 uur
237 cm
 
22:32 uur
-178 cm
Sunday 13 March
4:25 uur
230 cm
 
10:59 uur
-205 cm
 
16:48 uur
218 cm
 
23:16 uur
-173 cm
Monday 14 March
5:12 uur
214 cm
 
11:46 uur
-193 cm
 
17:40 uur
193 cm
Tuesday 15 March
0:06 uur
-165 cm
 
6:07 uur
192 cm
 
12:36 uur
-176 cm
 
18:46 uur
165 cm
Wednesday 16 March
1:05 uur
-153 cm
 
7:16 uur
167 cm
 
13:35 uur
-155 cm
 
19:56 uur
139 cm
Thursday 17 March
2:15 uur
-139 cm
 
8:36 uur
146 cm
 
14:44 uur
-135 cm
 
21:15 uur
122 cm
Friday 18 March
3:34 uur
-133 cm
 
9:56 uur
141 cm
 
16:40 uur
-132 cm
 
22:46 uur
129 cm
Saturday 19 March
5:04 uur
-144 cm
 
11:16 uur
157 cm
 
17:56 uur
-141 cm
 
23:45 uur
151 cm
Sunday 20 March
6:15 uur
-161 cm
 
12:16 uur
179 cm
 
18:35 uur
-150 cm
Monday 21 March
0:35 uur
171 cm
 
7:06 uur
-172 cm
 
12:55 uur
195 cm
 
19:16 uur
-154 cm
Tuesday 22 March
1:18 uur
184 cm
 
7:35 uur
-178 cm
 
13:31 uur
203 cm
 
19:46 uur
-156 cm
Wednesday 23 March
1:49 uur
192 cm
 
8:05 uur
-180 cm
 
14:02 uur
207 cm
 
20:15 uur
-161 cm
Thursday 24 March
2:18 uur
199 cm
 
8:39 uur
-183 cm
 
14:36 uur
209 cm
 
20:50 uur
-166 cm
Friday 25 March
2:48 uur
205 cm
 
9:15 uur
-183 cm
 
15:05 uur
209 cm
 
21:25 uur
-168 cm
Saturday 26 March
3:21 uur
207 cm
 
9:50 uur
-179 cm
 
15:37 uur
204 cm
 
22:00 uur
-166 cm
Sunday 27 March
4:52 uur
203 cm
 
11:26 uur
-171 cm
 
17:09 uur
194 cm
 
23:25 uur
-161 cm
Monday 28 March
5:21 uur
194 cm
 
11:46 uur
-163 cm
 
17:35 uur
184 cm
 
23:50 uur
-159 cm
Tuesday 29 March
5:51 uur
186 cm
 
12:16 uur
-158 cm
 
18:07 uur
175 cm
Wednesday 30 March
0:25 uur
-157 cm
 
6:26 uur
175 cm
 
12:46 uur
-152 cm
 
18:46 uur
160 cm
Thursday 31 March
1:05 uur
-151 cm
 
7:05 uur
156 cm
 
13:40 uur
-139 cm
 
19:46 uur
136 cm
Nederlands  Deutsch  English  Français 
gebruiksvoorwaarden   |   privacy   |   copyright © 2001 - 2016 Zoutelande.info ™