Zuidstraat 15 - Appartement













Het ruim opgezette appartement met prive parkeerplaats bevind zich in de Zuidstraat van Zoutelande. De woning is in 2014 gerenoveerd en bestaat uit 2 verdiepingen, 3 slaapkamers, badkamer, woonkamer en keuken. Het strand en gezellige centrum van Zoutelande vind u op 100 meter loopafstand.
Indeling woning:
1e verdieping: woonkamer, aparte keuken met 4-pits kookplaat, oven, magnetron, koelkast, koffiezetapparaat, waterkoker en vaatwasser. Televisie, gratis internet, moderne zithoek en gezellige eettafel.
Openslaande deur naar balkon met terrasstoelen. Eén tweepersoons slaapkamer bevind zicht direct naast de woonkamer. De ruime badkamer , bevindt zich in de hal, bestaat uit een mooie moderne douche, wastafelmeubel en toilet, verwarmd door middel van handdoek radiator. Verder wordt de woning verwarmd d.m.v. radiatoren. centrale vermarming.
Op de tweede etage bevinden zich nog tweetal slaapkamers, waarvan 1 met twee eenpersoons bedden en een met een 2-persoons bed. Ook is er op deze verdieping een toilet met wastafel aanwezig en een wasmachine.
Parkeervoorziening:
De auto kunt u parkeren op de gratis privéparkeerplaats op het terrein van de woning. De fietsen kunnen ook gratis gestald worden op het terrein.
Toeristen belasting €1,25 per persoon per nacht.
Pour information et la réservation
V. LeijnseZuidstraat 15, Zoutelande
tel. +31 638 244 466
mail. E-mail
Caractéristiques
- Max. 6 personen.
- Nombre de chambres: 3.
- Lits: 6.
- Salles de bain: 2.
- Les animaux domestiques ne sont pas admis.
- Non fumeur.
- Lave-linge.
Cuisine
- Réfrigérateur.
- Machine à café.
- Bouilloire.
- Lave-vaisselle.
- Four.
- Micro-ondes.
Sanitaire
- Douche.
- Lavabo.
Media
- WiFi Internet.
Extérieur
- Terrasse.
- Balcon.
- Meubles de jardin.
- Parking privé.
Localisation
- Distance to the beach: ±200 m.
- Distance to the city centre: ±50 m.
- Pas sur parc de vacances.